Oud-politicus

Nebahat Albayrak

Oud-Tweede Kamerlid en voormalig staatssecretaris van Justitie

Amma Asante

Amma Asante

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Thijs Berman

Oud-Europarlementariër

Marianne Besselink

Tweede-Kamerlid t/m 16 juni 2010

Luuk Blom

Tweede-Kamerlid t/m 16 juni 2010

Jan Boelhouwer

Tweede-Kamerlid t/m 16 juni 2010

Désirée Bonis

Tweede Kamerlid tot 14 juni 2013

Samira Bouchibti

Tweede-Kamerlid t/m 16 juni 2010

Wouter Bos

Oud-politiek leider

Lea Bouwmeester

Lea Bouwmeester

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Emine Bozkurt

Emine Bozkurt

Oud- Europarlementariër

Harm Brouwer

Harm Brouwer

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Yasemin Çegerek

Yasemin Çegerek

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Metin Çelik

Tweede Kamerlid t/m 2012

Job Cohen

Oud-politiek leider

Jacqueline Cramer

Tot eind februari 2010 minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer

Tjeerd van Dekken

Tjeerd van Dekken

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Staf Depla

Tweede-Kamerlid tot 2010

Otwin van Dijk

Oud-Tweede Kamerlid (2012-2016)

Marjo van Dijken

Tweede-Kamerlid t/m 16 juni 2010

Adri Duivesteijn

Eerste Kamerlid tot 9 juni 2015

Angelien Eijsink

Angelien Eijsink

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Michiel Emmelkamp

Michiel Emmelkamp

Kandidaat Europees Parlement

Manon Fokke

Manon Fokke

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Ed Groot

Ed Groot

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Sultan Günal-Gezer

Sultan Günal-Gezer

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Mariëtte Hamer

Tweede Kamerlid t/m 10 september 2014

Frank Heemskerk

Tot eind februari 2010 staatssecretaris van Economische Zaken

Ton Heerts

Tweede-Kamerlid t/m 16 juni 2010

Duco Hoogland

Duco Hoogland

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Pierre Heijnen

Pierre Heijnen

Tweede Kamerlid tot en met augustus 2013

Myrthe Hilkens

Tweede Kamerlid tot augustus 2013

Guusje ter Horst

Eerste Kamerlid tot 9 juni 2015

Lutz Jacobi

Lutz Jacobi

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Tanja Jadnanansing

Tanja Jadnanansing

Tweede Kamerlid tot september 2016

Paul Kalma

Tweede-Kamerlid t/m 16 juni 2010

John Kerstens

John Kerstens

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Anne Koning

Eerste Kamerlid tot 9 juni 2015

Ruud Koole

Oud-voorzitter, Eerste Kamerlid tot 9 juni 2015

Margot Kraneveldt – Van der Veen

Tweede Kamerlid van 1 maart 2007 tot 17 juni 2010

Tunahan Kuzu

Tweede Kamerlid t/m 13 november 2014

Roelof van Laar

Roelof van Laar

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Jeroen de Lange

Tweede Kamerlid t/m 2012

Henk Leenders

Henk Leenders

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

John Leerdam

Tweede Kamerlid

Marit Maij

Marit Maij

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Marijke Linthorst

Eerste Kamerlid tot 9 juni 2015

Wilma Mansveld

Wilma Mansveld

Oud-staatssecretaris Infrastructuur en Milieu

Ahmed Marcouch

Ahmed Marcouch

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Judith Merkies

Oud- Europarlementariër

Mohammed Mohandis

Mohammed Mohandis

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Jacques Monasch

Jacques Monasch

Oud Tweede Kamerlid

Han Noten

Eerste Kamerlid tot 9 juni 2015

Astrid Oosenbrug

Astrid Oosenbrug

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Selçuk Öztürk

Tweede Kamerlid t/m 13 november 2014

Kim Putters

Kim Putters

Eerste Kamerlid tot 14 juni 2013

Jeroen Recourt

Jeroen Recourt

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Lia Roefs

Tweede-Kamerlid t/m 16 juni 2010

Diederik Samsom

Diederik Samsom

Tweede Kamerlid

Michiel Servaes

Michiel Servaes

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Pauline Smeets

Tweede Kamerlid tot en met 2012

Joyce Sylvester

Eerste Kamerlid tot 9 juni 2015

Grace Tanamal

Grace Tanamal

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Anja Timmer

Tweede-Kamerlid t/m 16 juni 2010

Ard van der Tuuk

Ard van der Tuuk

Lid Partijbestuur

Penningmeester

Eeke van der Veen

Tweede Kamerlid t/m 2012

Rien van der Velde

Rien van der Velde

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Gerdi Verbeet

Oud-Tweede Kamerlid en voormalig voorzitter van de Tweede Kamer der Staten-Generaal

Roos Vermeij

Roos Vermeij

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Joyce Vermue

Joyce Vermue

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Janny Vlietstra

Eerste Kamerlid tot 9 juni 2015

Marith Volp

Marith Volp

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Jan Vos

Jan Vos

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Mei Li Vos

Mei Li Vos

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Albert de Vries

Albert de Vries

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Klaas de Vries

Klaas de Vries

Eerste Kamerlid tot 9 juni 2015

Harm Evert Waalkens

Tweede Kamerlid t/m 16 juni 2010

Willem Witteveen

Eerste Kamerlid, overleden op 17 juli 2014, bij de vliegramp met de MH17

Agnes Wolbert

Agnes Wolbert

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Loes Ypma

Loes Ypma

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Keklik Yücel

Keklik Yücel

Tweede Kamerlid tot en met 22 maart 2017

Wouter van Zandbrink

Wouter van Zandbrink

Eerste Kamerlid tot 9 juni 2015