Jan Pronk: Steun vluchtelingen Birma en sponsor de Nacht van de Vluchteling

Jan Pronk: Steun vluchtelingen Birma en sponsor de Nacht van de Vluchteling

Door De Redactie op 16 juni 2011 Delen  

Aanstaande zaterdag is de Nacht van de Vluchteling. Om 12 uur ’s nachts starten bijna driehonderd teams om 40 kilometer van Rotterdam naar Den Haag te lopen. Doel van deze sponsorloop is aandacht vragen en geld inzamelen voor de meer dan één miljoen vluchtelingen uit Birma. Jan Pronk roept iedereen op het JS+PvdA-team te sponsoren. ‘Ons team bestaat uit 28 partijgenoten waaronder de kamerleden Jeroen Recourt en Tanja Jadnanansing. Het is kort dag maar je kan je nog aanmelden om mee te lopen. En je kan in ieder geval ons team nog sponsoren via de website.’

Delen:

Een verbonden samenleving

Eerlijke spelregels zijn nodig. Zodat grote bedrijven netjes belasting betalen, net als de bakker op de hoek. Zodat we uitbuiting van werknemers aanpakken. En zodat we minder schreeuwen en beter naar elkaar luisteren.

Lees ons verkiezingsprogramma